
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 1.2PT 81kW Blue Lease Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-09-2027 |
| matkamittarin lukema: | 167.743 KM |
| : | € 5.350 mukaan lukien alv |
| : | € 4.600 |
| : | € 4.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.180 kg |
| vahingot: | bumper motorschade voorschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
