
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 1.6HDI 88kW E5 AIRCO, NAV, Pano, |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1560 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 27-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 349.381 KM |
| : | € 2.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.275 kg |
| vahingot: | achterschade gebruikssporen rondom-schade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
