
| oma tunniste: | 30011 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 SW 1.6 THP XT Clima Pano |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 17-01-2026 |
| matkamittarin lukema: | 204.970 KM |
| : | € 1.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.461 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 177 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: linker stoel zit een gaatje in de wang van de leuning links repareren: storing in olie sensor gaat sporadisch branden |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
