
| oma tunniste: | 6410 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 SW 2.0 BlueHDI Allure Automaat Navigatie Panorama |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 11 (2014 / 11) |
| määräajoin hyväksytty: | 11-02-2026 |
| matkamittarin lukema: | 269.062 KM |
| : | € 2.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.395 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 108 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 308 Type: SW 2.0 BlueHDI Allure Automaat Navigatie Panorama Modelreeks: jan. 2014 - dec. 2016 Technische informatie Koppel: 370 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 53 liter Acceleratie (0-100): 8,9 s Topsnelheid: 212 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm Wielbasis: 273 cm Gewichten Laadvermogen: 605 kg GVW: 2.000 kg Max. trekgewicht: 1.400 kg (ongeremd 740 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3) Historie Aantal eigenaren: 5 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker zijschade Alle airbags oke Wok melding Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
SW 1.2 PureTech Style Automaat Navigatie PDC Cruise Trekhaak
SW 1.2 PureTech Premium Panorama Automaat Navigatie Trekhaak PDC
SW 1.6 Plug-in Hybrid 180 Navi Cruise Climate Trekh. PDC
A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CJEB(Euro 5) [125kW] (11-2011/12-20= 15)
Polo V (6R) Hatchback 1.2 TDI 12V BlueMotion (CFWA(Euro 5)) [55kW] (1= 0-2009/05-2014)

![Vaurioauto passenger cars Audi A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CJEB(Euro 5) [125kW] (11-2011/12-20=
15) 2013/6](/cache/picture/693/1767562/37adb4b6b9c3b49aa9b64bd691c653cb~v177384145.jpg)
![Vaurioauto passenger cars Volkswagen Polo Polo V (6R) Hatchback 1.2 TDI 12V BlueMotion (CFWA(Euro 5)) [55kW] (1=
0-2009/05-2014) 2011/1](/cache/picture/693/1767668/1b73650c825f649c1c949753dae53a07~v177389325.jpg)