
| oma tunniste: | 29851 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 5008 1.6 VTi 7p. Clima Navi Blue Lease |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 165.699 KM |
| : | € 3.850 |
| : | € 3.100 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.405 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 159 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: achterzijde vervangen: bumperbalk en hoes repareren: scherm links achter uitdeuken scherm rechts achter uitdeuken dak restijl deukjes chassis achter richten |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
Puretech 130 Allure 7-Zits Climatronic HalfLeer Navi Camera .....
