
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 5008 1.6THP 115kW Clima GT 7zitplaatsen |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 217.825 KM |
| : | € 1.750 |
| : | € 900 |
| : | € 900 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.465 kg |
| vahingot: | gebruikssporen motorschade parkeerschade parkeerschade-achter parkeerschade-voor VASTE PRIJS!!! MINIMUM PRICE |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
1.2 96KW GT-Line Pano 7-Pers Clima Navi Led Xenon 360View NAP
