| oma tunniste: | V1202615859 |
| Brändi: | Porsche |
| malli: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 213 kW |
| moottorin koko: | 3598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 304.866 KM |
| : | € 2.995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| moottorin koodi: | M55.01 |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.145 kg |
| vahingot: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a