
| Brändi: | Renault |
| malli: | Arkana 1.6 E-Tech 69kW Hybrid 145 Evolution |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 69 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 13-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 221.689 KM |
| : | € 9.500 mukaan lukien alv |
| : | € 8.650 |
| : | € 7.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | Helmi |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.410 kg |
| vahingot: | Storing electrisch systeem. Risico versnellingsbak Electrical system malfunction. Risk to the gearbox Störung des elektrischen Systems. Risiko des Getriebes Start niet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken GEEN INRUIL! |
Gereserveerd 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 aut Esprit Alpine - 360cam - keyless - front + line + side + park assist - stuurverw - 19 inch
