| oma tunniste: | 6554 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 82 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| määräajoin hyväksytty: | 23-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 223.321 KM |
| : | € 775 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.420 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 177 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009
Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm
Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Lederen versnellingspook
Lichtsensor
Mistlampen
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel