
| oma tunniste: | 5151 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Mégane 1.2 TCe Bose Camera Stoelverw PDC Climate |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1198 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 9 (2016 / 9) |
| määräajoin hyväksytty: | 14-09-2025 |
| matkamittarin lukema: | 124.808 KM |
| : | € 4.250 |
| : | € 3.950 |
| : | € 3.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.222 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 120 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Mégane Type: 1.2 TCe Bose Camera Stoelverw PDC Climate Modelreeks: jan. 2015 - sep. 2018 Technische informatie Koppel: 205 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 47 liter Acceleratie (0-100): 10,6 s Topsnelheid: 198 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 436 x 181 x 144 cm Wielbasis: 267 cm Gewichten Laadvermogen: 584 kg GVW: 1.806 kg Max. trekgewicht: 1.650 kg (ongeremd 660 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5) Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare zijschade Stuur- en dashboard airbags stuk Compleet kenteken Exportprijs op basis van Europese registratie retour binnen 10 weken en het betalen van borg Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Estate 1.4 TCe 131PK Expression Navigatie Airco Cruise PDC
1.3 TCe 140PK Limited LED Keyless Navigatie Climate Cruise
