
| Brändi: | Renault |
| malli: | Mégane 1.2TCe 96kW Limited |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 186.964 KM |
| : | € 5.950 |
| : | € 4.950 |
| : | € 4.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.180 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links voorschade Etulokasuoja vasen alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen inruil! |
