
| oma tunniste: | 2-4 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Modus |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 72 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 13-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 130.129 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | zwart |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.135 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 160 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot Etulokasuoja vasen gebruikssporen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Modus/Grand Modus (JP) MPV 1.2 16V TCE 100 (D4F-784(D4F-H7)) [74kW] (= 05-2007/12-2012)
