
| Brändi: | Renault |
| malli: | Scenic EV 60 125kW Comfort Range Techno |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 125 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2025 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 11-07-2029 |
| matkamittarin lukema: | 8.670 KM |
| : | € 17.350 mukaan lukien alv |
| : | € 17.350 |
| : | € 14.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.722 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade oikea etuovi rechterschade voorscherm wielophanging-rechts coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
