
| oma tunniste: | 78L |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Trafic TRAFIC 1.6 HDi Lang Airco Cruise 3-Sitzer PDC 70KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 21-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 79.944 KM |
| : | € 13.950 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | groen |
| maalityyppi: | metallinen |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 6 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 1.205 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 174 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 350 CM Trekhaak: 2000 KG Laadvermogen: 1205 KG Laadruimte 292L X 163B X 142H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
1.6 DCi L1H1 Airco Navi Cruise Camera Trekhaak Trekhaak 88KW Euro 5
