| oma tunniste: | 6573 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Twingo 1.0 SCe Dynamique Airco Stoelverwarming |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 52 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 1 (2015 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 30-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 100.793 KM |
| : | € 2.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 840 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 95 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Twingo Type: 1.0 SCe Dynamique Airco Stoelverwarming Modelreeks: jul. 2014 - jun. 2017
Technische informatie Koppel: 91 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Achterwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 14,5 s Topsnelheid: 151 km/u
Maten en gewichten Laadvermogen: 520 kg GVW: 1.360 kg Afmetingen (LxBxH): 360 x 165 x 156 cm Wielbasis: 249 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 4
Milieu Energielabel: A
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8) Brandstofverbruik in de stad: 5 l/100km (1 op 20,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Wiel rechtsvoor scheef Alle airbags oke Wok melding
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Audio-navigatiesysteem
Lichtmetalen velgen 15"
Lichtmetalen wielen 15" 'Exception' (RALU15+RDIF20)
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
LED dagrijverlichting
Mistlampen
Radiovoorbereiding
Rijbaanassistentie
Rijstrooksensor
Stuurwiel multifunctioneel