| Brändi: | Seat |
| malli: | Altea xl 1.2 TSI Ecomotive Businessline COPA |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 230.254 KM |
| : | € 1.100 |
| : | € 1.100  |
| : | € 900  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.297 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 132 g/km |
| vahingot: | Etulokasuoja vasen deur-voor oikea etuovi voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt Rechter zijschade links voor schade
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Nette alte xl met links voorschade en rechter zijkant.
Motor is oke en auto rijd gewoon.
Bij export naar een land BINNEN EU nog 200 eur BPM terug te krijgen.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- open-dak-elektrisch
Schuifdak
sportvelgen
navigatie
elektrische ramen
enz.