
| oma tunniste: | 29111 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Arona 1.0 TSI 124.114 km Reference |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 124.114 KM |
| : | € 4.300 mukaan lukien alv |
| : | € 3.800 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | blauw |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.065 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 111 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt Interieur: erg netjes geen gaten of beschadigingen schade: voorzijde vervangen: bumperbalk en hoes front koplamp links voor motorkap aandrijfas rechts voor draagarm links voor draagarm rechts voor grill voorruit koel slang ruitensproeier tank airco leiding scherm rechts voor repareren: scherm links voor uitdeuken deur links voor uitdeuken dorpel rechts uitdeuken |
| erityispiirteet: | wok-melding |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
