| oma tunniste: | 31934 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2005 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 244.616 KM |
| : | € 450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.003 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rondom gebruikerssporen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging