
| Brändi: | Seat |
| malli: | Ibiza Gereserveerd 1.0 TSI 95pk Style Business Intense - nap - navi - camera - front assist - pdc v+a - privacy glass - 1e eig - rijdbaar |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 23-01-2028 |
| matkamittarin lukema: | 124.234 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.034 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 124 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - airbags + wielbak ok - geen storingen - zeer lichte rechts achterschade - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs- BTW voertuig - APK T/M 23-01-2028 - Deze SEAT Ibiza 1.0 TSI Style Business Intense 5drs komt uit 2020 en kostte toen € 20.049 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2020 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 70 kW (95 PK) en een cilinderinhoud van 999 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 188 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 10.9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5.5 liter per 100 km en hij weegt 1034 kg. De APK is geldig tot 23-01-2028 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122.33 euro per kwartaal |
1.0 EcoTSI 95pk FR Connect 5drs - nap - xenon - led - navi - clima - cruise - pdc v+a - 17 inch lmv - 1e eig - stoelverw
1.2 TDI Ecomotive Hatchback 4Dr Diesel 1.199cc 55kW (75pk) FWD 2010-06/2015-05 (6J5) CFWA
Gereserveerd 1.0 TSI 95pk Style Business Intense - nap - navi - camera - front assist - pdc v+a - privacy glass - 1e eig - rijdbaar
