
| oma tunniste: | 5329 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Ibiza SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 8 (2012 / 8) |
| määräajoin hyväksytty: | 08-11-2024 |
| matkamittarin lukema: | 121.212 KM |
| : | € 1.875 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 975 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 139 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: SEAT Model: Ibiza Type: SC 1.4 Style Stoelverwarming Climate Cruise Modelreeks: okt. 2012 - jun. 2015 Modelcode: 6J1 Productienummer: 5329 Technische informatie Koppel: 160 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 11,3 s Topsnelheid: 180 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 169 x 145 cm Wielbasis: 247 cm Gewichten Laadvermogen: 551 kg GVW: 1.526 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 530 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9) Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare rechter zijschade Stuur- en dashboard airbags stuk Wok melding Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder
SC 1.4 TSI FR 150PK Bocanegra Stoelverwarming Kleppensysteem Camera Climate Cruise
