| oma tunniste: | 6511 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Leon 1.2 TSI Reference FR Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 6 (2013 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 08-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 224.804 KM |
| : | € 2.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.109 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 114 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: SEAT Model: Leon Type: 1.2 TSI Reference FR Climate Cruise Modelreeks: feb. 2013 - jun. 2014 Modelcode: 5F Productienummer: 6511
Technische informatie Koppel: 175 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 10,2 s Topsnelheid: 191 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 426 x 182 x 146 cm Wielbasis: 264 cm
Gewichten Laadvermogen: 601 kg GVW: 1.710 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 590 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: A
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- trekhaak
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Audio installatie
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Knie airbag
Lederen versnellingspook
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Radiovoorbereiding
stuur multifunctioneel
Stuurwiel multifunctioneel