| Brändi: | Seat |
| malli: | Leon 1.8 FR Dsg HB Pano Leer |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 132 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 13-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 294.756 KM |
| : | € 4.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.227 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 132 g/km |
| vahingot: | gebruikssporen motorschade motor-loopt motor bouwt druk op en verliest koelvloeistof dus waarschijnlijk koppakking lek maar ik verkoop m met kapotte motor zoals ie er staat zonder enige vorm van garantie motor loopt wel mooi en kan moeiteloos op een aanhanger worden gereden wel import maar wel wat onderhoudshistorie aanwezig rondom paar keine gebruikerssporen en leer lubbert wat maar verder best mooie auto voor zn kilometers.engine not oké.
|
| erityispiirteet: | leon met gebruikerssporen en motorschade wordt verkocht zoals ie er taat zonder enige vorm van garantie betaling alleen per bank.ik regel bij export GEEN BPM terug dit mag u eventueel zelf regelen want ik doe het zeker niet.er is nog een kleine video van deze auto waarin de motor loopt via WhatsApp beschikbaar.engine builds up pressure and loses coolant So must be Transported on Trailer
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- open-dak-elektrisch
- panoramadak
- parkeersensor-achter
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- stoelverwarming-voor
best wel nette luxe Leon FR motorschade.