| oma tunniste: | V1202616017 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 44 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 111.003 KM |
| : | € 3.995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VSSZZZAAZED32**** |
| moottorin koodi: | CHYA |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 840 kg |
| vahingot: | achter schade schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak