
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Karoq 1.5TSI 110kW ACT Business Edition Pano |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-06-2027 |
| matkamittarin lukema: | 36.836 KM |
| : | € 12.300 mukaan lukien alv |
| : | € 12.300 |
| : | € 10.700 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.300 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade Etulokasuoja vasen vasen puoli vaurioitunut wielophanging-links dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
