
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Octavia 1.0TSI 81kW Clima Business Edittion |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 69.972 KM |
| : | € 7.200 mukaan lukien alv |
| : | € 7.200 |
| : | € 6.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.213 kg |
| vahingot: | vasen puoli vaurioitunut achterscherm deur-achter dorpel rechterschade achterschade bumper dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stoelairbag-rechts-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
