| oma tunniste: | V1202615386 |
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 380.000 KM |
| : | € 795 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | TMBMC65J47503**** |
| moottorin koodi: | BXW |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.174 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling