| Brändi: | Smart |
| malli: | Forfour Gereserveerd 1.0 Turbo 90pk Brabus - pano - nap - navi - pdc - leer - stoelverw - privacy glass - airco - cruise contr |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-04-2026 |
| matkamittarin lukema: | 138.107 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 895 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - geen storingen - schade betreft achterscherm + portier (herstellen + spuiten) - 2x achterbanden slecht - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - ORG NL + NAP - allerdikste BRABUS uitvoering - Deze smart forfour 1.0 Turbo BRABUS 5drs komt uit 2016 en kostte toen € 21.880 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2016 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 66KW (90PK) en een cilinderinhoud van 898 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 165 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 11.2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4.3 liter per 100 km en hij weegt 895 kg. De APK is geldig tot 29-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94.33 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-gordijn
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- panoramadak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
- zonnedak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- exklusiv-pakket
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
NIEUW MODEL Smart FourFour 1.0 TURBO BRABUS 5drs - org NL auto + NAP + 2x sleutels op afstandbediening erbij - 2x PANORAMADAK - BRABUS VOOR + ACHTERSPOILER - BRABUS 17 INCH LMV - BRABUS STUUR - BRABUS VERSNELLINGS POOK - BRABUS HANDREM POOK - BRABUS SPORTINTERIEUR ZWART LEER + STOELVERWARMING - full led koplampen - privacy glass rondom - Bi-Color (rood + zwart) - bumpers in kleur - licht + regensensor - clima + cruise control - elektr ramen v + spiegels - cv op afstandbediening - NAVI - bleutooth - org radio - aux - usb - stuurbediening - bekerhouders voor + achter - 4 persoons - knieairbag - start/stop - mistlampen voor etc etc etc