| oma tunniste: | V1202610368 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | Grand-vitara Grand Vitara I (FT/GT/HT) SUV 2.0 16V (J20A) [94kW] (03-1998/07-2003)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 94 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2002 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 279.276 KM |
| : | € 2.995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JSAFTL52V0015**** |
| moottorin koodi: | J20A |
| väri-: | groen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.330 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling