| oma tunniste: | V1202612856 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | Grand-vitara Grand Vitara I (FT/GT/HT) SUV 2.0 16V (J20A) [94kW] (03-1998/07-2003)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 94 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2000 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 221.706 KM |
| : | € 2.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JSAFTA52V0015**** |
| moottorin koodi: | J20A |
| väri-: | rood |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.235 kg |
| vahingot: | roest schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak