
| oma tunniste: | 28489 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | Ignis 1.2 Smart 33.320 km Hybrid Comfort |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 61 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 33.320 KM |
| : | € 8.250 mukaan lukien alv |
| : | € 6.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| alustan numero: | **** |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 835 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 110 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: voorzijde links vervangen: voorbumperhoes linker koplamp grill motorkap linker voorscherm inclusief steuntjes linker spiegel PVC wielkuip linksvoor mistlamp linksvoor inclusief rooster velg + band linksvoor ( tijdelijk andere geplaats) diverse kunstof delen binnenste spoorstang links repareren: linker voorophanging nazien rondom hier en daar een plekje krasje en deukje linksvoor onderaan raamstijl uitdeuken |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
Airco - New Ignis (MH) Hatchback 5-drs 2003 / 2007 - 1.3 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.328cc 69kW (94pk) FWD 2003-09/2007-12 (MHX51) M13AVVT
