
| Brändi: | Tesla |
| malli: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 366 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 09-12-2027 |
| matkamittarin lukema: | 65.955 KM |
| : | € 23.800 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.799 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordel |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
