
| Brändi: | Tesla |
| malli: | Model X 100D 100kWh 307kW AWD Luchtvering |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 307 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 332.759 KM |
| : | € 16.400 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 2.433 kg |
| vahingot: | bumper voorruit voorschade rechterschade voorscherm wielophanging-rechts gebruikssporen alle-airbags-oké Gaat Aan Groen is gewrapt Auto zwart metaillic |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
