| oma tunniste: | 6434 |
| Brändi: | Tesla |
| malli: | Model Y RWD 58 kWh FSD Computer 3 |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 220 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 6 (2023 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 13-06-2027 |
| matkamittarin lukema: | 78.717 KM |
| : | € 17.950 |
| : | € 17.950  |
| : | € 14.835  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.884 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 1 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Tesla Model: Model Y Type: RWD 58 kWh FSD Computer 3 Carrosserievorm: SUV Modelreeks: sep. 2022 - apr. 2025
Technische informatie Koppel: 527 Nm Aantal cilinders: 1 Aandrijving: Achterwielaandrijving Actieradius: 455 km Acceleratie (0-100): 6,9 s Topsnelheid: 217 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 475 x 192 x 162 cm Wielbasis: 289 cm
Gewichten Laadvermogen: 564 kg GVW: 2.448 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 157 kWh/100km
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare achterschade Glas van panorama dak + achterklep onbeschadigd! Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Security
- start-stop-knop
- startonderbreker
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- automatisch-dimmende-binnenspiegel
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- open-dak-elektrisch
- panoramadak
- zonnedak
Sisustus
- el.bedienbare-stoelen
- elektrisch-verstelbare-bestuurdersstoel
- elektrisch-verstelbare-bestuurdersstoel-geheugen
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Achterbank verwarmd
Autonomous Emergency Braking
Dodehoek detector
Lichtmetalen velgen 19"
Navigatiesysteem full map
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio installatie premium
Bluetooth
Buitenspiegels elektr. met geheugen
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Comfortstoel(en)
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go
Dode hoek assistentie
El. verstelb. pass. stoel (geheugen)
El. verstelbaar stuurwiel
El. verwarmbare bestuurdersstoel
Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Handsfree bluetooth
Hoofdsteunen achter
Houtafwerking interieur
Keyless entry
Keyless entry/start/stop
Laadkabel 220V
Lederen versnellingspook
LED mistlampen
Mistlampen
Multimedia-voorbereiding
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak (manueel te openen)
Spraakbediening
stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
Stuur verstelbaar
Verwarmbare achterstoelen
Voetgangersveiligheidssysteem
WiFi