
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Auris Touring Sports 1.8 Hybrid 123pk aut - pano - nap - camera - navi - keyless start - parelmoer - privacy glass - org nl |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 91 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 13-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 131.382 KM |
| : | € 7.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | Helmi |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.320 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 87 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Zeer lichte (ver) rijdbare voorschade zie fotos - airbags ok - geen storingen - start + loopt + rijdt gewoon - (koelers geraakt maar niet lek) - kan rijdend mee op eigen risico |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken MINIMUM FIXET PRICE - VASTE MEENEEMPRIJS - SLECHTS 131.382km NAP gelopen - ORG NL + boekjes + sleutels + historie compleet erbij - Deze Toyota Auris Touring Sports 1.8 HYBRID 123PK AUTOMAAT LEASE EDITION komt uit 2014 en kostte toen € 28.315 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2014 op kenteken is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1798 cc. Dit voertuig heeft een maximum (benzine-motor) vermogen van 73kW (99PK) en een continu (elektrisch) vermogen van 18kW (24PK). De personenauto heeft een topsnelheid van 175 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 11.2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3.6 liter per 100 km en hij weegt 1320 kg. De APK is geldig tot 13-07-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205.25 euro per kwartaal |
1.8 Hybrid 123pk aut - pano - nap - camera - navi - keyless start - parelmoer - privacy glass - org nl
