| oma tunniste: | V1202614375 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 108 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 235.843 KM |
| : | € 3.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | NMTDG26R40R01**** |
| moottorin koodi: | 2ZRFAE |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.395 kg |
| vahingot: | schades rondom front schade
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a