| oma tunniste: | 6631 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris 1.3 VVTi Sol Airco 5-Deurs Trekhaak |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 64 kW |
| moottorin koko: | 1296 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 19-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 202.063 KM |
| : | € 1 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 995 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 141 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Toyota Model: Yaris Type: 1.3 VVTi Sol Airco 5-Deurs Trekhaak Modelreeks: dec. 2005 - jan. 2009
Technische informatie Koppel: 121 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 42 liter Acceleratie (0-100): 11,5 s Topsnelheid: 170 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 386 x 170 x 153 cm Wielbasis: 246 cm
Gewichten Laadvermogen: 485 kg GVW: 1.480 kg Max. trekgewicht: 900 kg (ongeremd 547 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7) Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Beschadiging linker achterdeur Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- metallic-lak
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdsteunen achter
Knie airbag
Lederen versnellingspook
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel