
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris 1.5 Full Hybrid Aspiration (Hatchback 5-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1500 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 146.433 KM |
| : | € 4.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.060 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 79 g/km |
| vahingot: | voorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
Yaris II (P9) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (08-2005/11-2010= )
