| oma tunniste: | V1202606234 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 64 kW |
| moottorin koko: | 1298 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2004 / 10 |
| matkamittarin lukema: | 211.789 KM |
| : | € 795 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VNKJL12320A11**** |
| moottorin koodi: | 2SZFE |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| paino: | 870 kg |
| vahingot: | auto heeft rondom gebruikersschade auto is nog rijdbaar koppeling ver=
sleten=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v