| oma tunniste: | V1202614699 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 64 kW |
| moottorin koko: | 1298 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2003 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 209.335 KM |
| : | € 895 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VNKJL12350A03**** |
| moottorin koodi: | 2SZFE |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| paino: | 870 kg |
| vahingot: | schades rondom start en loopt goed. slechte lak
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
elek ramen v