
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | e-Golf 36kWh 100kW Camera Matrixled |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 100 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 78.291 KM |
| : | € 8.700 mukaan lukien alv |
| : | € 8.700 |
| : | € 7.200 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.515 kg |
| vahingot: | achterscherm deur-achter dorpel vasen puoli vaurioitunut achterlichten-links gebruikssporen alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
136pk aut E-DITION 5drs - 33dkm nap - front assist - clima - cruise - pdc v+a - keyless entry + start - stoelverw
