
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf 1.0TSI 81kW Comfortline Business |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 119.211 KM |
| : | € 8.950 |
| : | € 8.350 |
| : | € 8.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.137 kg |
| vahingot: | voorraam diefstalschade auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
