
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf 1.0TSI 85kW Clima Comfortline Business |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-10-2027 |
| matkamittarin lukema: | 140.256 KM |
| : | € 6.950 |
| : | € 6.200 |
| : | € 6.200 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.140 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade Etulokasuoja vasen achterscherm deur-achter deur-voor vasen puoli vaurioitunut rechterschade voorscherm alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen inruil! |
