
| oma tunniste: | 2-4 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 25-04-2026 |
| matkamittarin lukema: | 184.438 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | zwart |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.154 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 103 g/km |
| vahingot: | achterscherm achterlichten-rechts bumper gebruikssporen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
8 GTE PLUG IN HYBRIDE AUTOMAAT STYLE NAVI CLIMA CAMERA LED B.J 2023
GTI TCR 300 PK SPECIAL EDITION PANO LEER DYNO AUDIO NAVI CLIMA VIRT DASH B.J 2019
