
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | ID.3 58kWh 150kW First Plus |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 150 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 24-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 194.216 KM |
| : | € 8.950 mukaan lukien alv |
| : | € 8.950 |
| : | € 7.400 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.694 kg |
| vahingot: | auto-is-verrijdbaar accucel niet goed Auto laad en rijd |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
