
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | ID.4 52kWh 109kW Pure |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 109 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-12-2027 |
| matkamittarin lukema: | 73.114 KM |
| : | € 15.650 mukaan lukien alv |
| : | € 15.650 |
| : | € 12.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.869 kg |
| vahingot: | bumper achterklep achterlichten achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar Gordels |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
