
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Passat 1.4TSI 92kW Business Edition Clima |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 92 kW |
| moottorin koko: | 1395 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 01-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 267.537 KM |
| : | € 8.100 |
| : | € 7.600 |
| : | € 7.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.294 kg |
| vahingot: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
