
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Passat 1.5TSI 110kW Camera Elegance |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 75.639 KM |
| : | € 16.200 mukaan lukien alv |
| : | € 15.750 |
| : | € 13.000 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.325 kg |
| vahingot: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
