
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Polo 1.0 TSI 12V Hatchback 4Dr Benzine 999cc 70kW (95pk) FWD |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 24-01-2026 |
| matkamittarin lukema: | 142.742 KM |
| : | € 6.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.085 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap voorruit Etulokasuoja vasen deur-voor |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
1.0 12V BlueMotion Technology Hatchback 4Dr Benzine 999cc 55kW (75pk) FWD
2.0 GTI Turbo 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.984cc 152kW (207pk) FWD
1.0 TSI 95pk BlueMotion Edition 5drs - nap - navi - airco - cruise - lmv - 4x elektr ramen - privacy glass
