| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Polo 1.0 TSI 95pk aut + f1 Life 5drs - 69dkm nap - carplay - front + line assist - airco - cruise contr - virtual cockpit |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 05-07-2027 |
| matkamittarin lukema: | 69.833 KM |
| : | € 11.500 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.099 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 125 g/km |
| vahingot: | auto-is-verrijdbaar motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Verrijdbare voorschade zie fotos - start + rijdt gewoon op terrein - airbags voor + voorruit + koelers stuk - diverse plaatwerk vernieuwen - gordels repareren - oude plekje rechts achter + restyle deukje dak - zie alle fotos voor schades
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - BTW Voertuig - AUTOMAAT - FACELIFT MODEL - Deze Volkswagen Polo 1.0 TSI Turbo automaat + f1 Life 5drs komt uit 2023 en kostte toen € 29.585 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2023 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 70kW (95PK) en een cilinderinhoud van 999 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 187 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 11.3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5.5 liter per 100 km en hij weegt 1099 kg. De APK is geldig tot 05-07-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149.83 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-gordijn
- airbags-voor-zij
Viihde
- audio-stuurbediening
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
Bouwjaar 2023 - AUTOMAAT - Luxe LIFE pakket - nieuw model Facelift - 5 deurs - org NL auto + NAP + boekjes + 1x sleutel op afstandbediening erbij + 7-TRAPS AUTOMAAT + F1 (flippers op stuurwiel) - VIRTUAL COCKPIT - licht + regensensor + aut dimmend binnenspiegel - 4x elektr ramen + elektr verstelbare buitenspiegels - verwarmde buitenspiegels - AIRCO - cruise control - ACC - FRONT + LINE ASSIST - 16 inch lmv - lederen sportstuur + bediening - - led koplampen - Apple CarPlay + Android + touchscreen - privacy glass etc etc