| oma tunniste: | 6360 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Polo 1.0 TSI 95PK Edition Airco 5-Deurs |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 7 (2017 / 7) |
| määräajoin hyväksytty: | 22-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 124.372 KM |
| : | € 1 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.011 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 98 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Volkswagen Model: Polo Type: 1.0 TSI 95PK Edition Airco 5-Deurs Modelreeks: apr. 2016 - nov. 2017 Modelcode: 6C Productienummer: 6360
Technische informatie Koppel: 160 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 191 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 168 x 146 cm Wielbasis: 247 cm
Gewichten Laadvermogen: 549 kg GVW: 1.560 kg Max. trekgewicht: 500 kg (ongeremd 500 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8) Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Linker- en voorzijde schade Motor loopt Stuur- en dashboard airbags stuk Wok melding
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Airconditioning
handbediend (Climatic) (PH5)
Lichtmetalen velgen 15"
Velgen 'Estrada'
15 inch lichtmetaal (PJ2)
Vervolgbotsing preventie
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Bluetooth
Bots herkenning systeem
Bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dakspoiler
El. Ramen
El. verstelbare passagiersstoel
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Sper Differentieel
Extra getint glas achter
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
In hoogte verstelbare voorstoelen (PAS)
Mistlampen
mistlampen voor adaptief
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensoren (Park Distance Control) (WFB)
Parkeersensor voor en achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
PDC
Radio- en multimediasysteem 'Composition Colour' (ZBE)
Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZCE)
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur en versnellingspook (kunst)leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel
multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
Stuurwiel
schakelpookknop en handremgreep in leder (PU1)
Warmtewerend glas
Zijruiten achter en achterruit getint
65% lichtabsorberend (4KF)